O mně 

Mám ráda krásné věci, tím nemyslím, že to musí být drahé věci, ale krásné vzhledem, materiálem, hloubkou a zároveň funkční. 

Obzvlášť preferuji něco, co podtrhne osobnost a zároveň přinese svému nositeli pocit, že to "něco" má jen on a přináší to víc, než očekává. 

Každý z nás má něco, co v určitých životních fázích řeší, či očekává. 

Někdo hledá novou nebo ztracenou lásku, jiný by rád zlepšil partnerské vztahy, další by chtěl změnit práci nebo najít své místo v pracovním kolektivu. Většina lidí však řeší zdraví, přetíženost, nervozitu, bolest hlavy, vnitřní stres, nespavost, únavu, roztěkanost nebo jen neví jak z bludného kruhu ven. 

Neumíme se zastavit, odpočívat, všichni jsme hnaní mainstreamem tak, že dny utíkají jako voda a my vlastně ani pořádně nežijeme, jen přežíváme den za dnem. 

A to se stalo mojí motivací pro to udělat změnu, přestat běhat jak křeček v bubnu a žít!! 

Hledala jsem cestu jak se uklidnit, zpomalit a nemít z toho výčitky svědomí, že "lenoším a nic nedělám", jak by řekla moje máma. A přesně to jsem našla ve svých milovaných minerálech.

Takový příval letité skryté energie, kterou jen a jen čerpat a užívat působení. 

Jakmile jsem začala kameny nosit, změnilo to můj pohled na svět, uklidnila jsem se, uvědomila si daleko víc jak jsme s přírodou svázáni a jak moc nás ovlivňuje.

Manžel se mi vždy směje, když na mě občas s úplňkem přijde bolest hlavy, jak mám ráno na čele otisk kamene nebo náramku. 

Díky tomu, že se kamenům nějaký ten pátek věnuji vím, že si umíme pomoct od bolestí přiložením určitého kamene na postižené místo nebo na patřičnou čakru. 

Když nemůžeme spát, přiložíme kámen na čelo (třetí oko), já si tam občas položím celý náramek nebo kámen, proto ten otisk, popř. kámen, či náramek můžeme dát pod polštář.

Jaká síla je skryta v tak malých kuličkách a když se těch kuliček naskládá víc k sobě, jak mohou pozměnit naši cestu životem.

 Jak nám pomohou se zdravím, láskou, partnerskými a mezilidskými vztahy, jak nás vyklidní, uvolní k meditaci, ukážou směr v životě a jak nám dokážou pomoci od momentálních bolestí, když se o ně staráme, správně je čistíme a nabíjíme. 

Vše jsem samozřejmě zkoušela na sobě a tak jsem nakonec na "to", co jsem "nutně potřebovala" mít (harmonie, klid, zvládání stresu, zdraví, peníze, bohatství, štěstí atd.), měla na rukou 10 náramků a pořád bych ještě "nutně potřebovala" další. 

A pod tou tíhou na rukou se zrodila myšlenka skládat náramky na míru. 

Podle přání a tužeb, zkrátka osobnostní, jedinečné složení pro každého, kdo si řekne. A ono to funguje!! 

Je pravdou, že většinou máme těch tužeb víc a naskládat kamínky jen na jeden náramek je prakticky nemožné, tak se jich nakonec rodí víc, ale fungují spolu jak vzhledem, tak i působením, a to je na tom to nejdůležitější.

Do mého života s kameny vstoupilo světlo, nová cesta jak žít krásně a užívat života plnými doušky. 

Byla bych ráda, kdybyste totéž cítili Vy všichni, kteří již moje náramky nosíte a nosit budete, protože je skládám tak, že každý kus je originál "ušitý" na míru jen pro Vás.

Vkládám do své práce i spoustu své energie a dělám to ráda a s láskou!

Světla